1. В яким місцях потрібно займатися пошуком монет?

На території нашої країни можна знайти безліч цікавих і цінних монет.
Монету можна знайти практично скрізь, де проживали люди 50-150 років тому.
Ми ж рекомендуємо займатися пошуком монет на місцях розташування старих сіл, або біля існуючих. Особливу увагу можна приділити місцям, де в минулому були переправи, а також на місцях базарів. На щастя, таких місць в Україні достатньо. Дотримуючись наших порад, ви з великою ймовірністю знайдете цінні знахідки.

Посилання на декілька металошукачів для виявлення монет:

www.skarb.net.ua/product/metalloiskatel-kvazar-arm
www.skarb.net.ua/product/metalloiskatel-clone-pi-avr
www.skarb.net.ua/product/metalloiskatel-fortune-m3-pl

3. Як правильно вибрати металошукач?

Це найголовніше питання для пошукових систем, тому що при виборі металошукача хочеться вибрати хороший металодетектор і за розумну вартість. Ми підберемо Вам оптимальний металошукач, спираючись на ваші побажання, завдання пошуку і звичайно ж бюджет. Проконсультуватися можна за телефонами:

+38 (068) -579-66-68
+38 (050) -945-66-68
+38 (063) -443-66-68

4. Яка різниця між металошукачами за 1500 грн і за 6500 грн?

Обидва металошукача будуть стабільно працювати і знаходити різні металеві предмети. Різниця буде в функціоналі і назві бренду. Металодетектор за 1500 грн буде відмінно виявляти чорні і кольорові метали, глибина виявлення може бути навіть вище ніж у більш дорогих приладах. А ось уже розрізняти метали і показувати на дисплеї він не зможе на відміну від більш дорогого металошукача. Прилад за 6500 грн знаходитиме чорні і кольорові метали на невеликих і середніх глибинах, зате буде показувати на своєму екрані тип металу, його колір і навіть глибину до предмета. Тому при покупці металодетектора потрібно розуміти – що ви від нього хочете, які характеристики вам потрібні, а які будуть зайві.

Перезвоните мне