ОПЛАТА ТОВАРУ

Готівкою (при отриманні): Даний спосіб найбезпечніший для клієнта, за допомогою послуги «наложений платіж», товар можна оплатити при отриманні. Ніяких ризиків, та «підводних каменів». Процедура проста: замовляєте товар, оплачуєте його при отриманні переконавшись в його працездатності. Оплата проводиться в відділенні транспортної компанії та тільки в національній валюті (гривня, UAH).

Плюси: мінімум ризиків, огляд товару перед покупкою, можливість оплатити товар без банківських карток, переказів тощо.

Мінуси: вартість доставки виростає, транспортні компанії беруть свій відсоток за переказ грошей назад до відправника товару.

Безготівкові (Privat24, Visa і MasterCard і т.): За допомогою даного способу оплати, клієнт уникає додаткових оплат при отриманні товару. Гроші за товар клієнт оплачує ONLINE, товар відправляється клієнтові без вказівки післяплати.

Плюси: зручність, 100% резервування товарної позиції, економія (відсутність оплати післяплати), можлива оплата доставки товару за рахунок нашого сайту в якості бонусу.

Мінуси: ризики, можливість тих збоїв роботи банку, якщо товар не підійшов, потрібно чекати виконання повернення грошей, тільки після оцінки комісії, на невідповідність товару вимогам і опису.

ДОСТАВКА ТОВАРУ

Інтернет-магазин СКАРБ, відправляє свій товар тільки по території України. Лідером серед транспортних компаній є «НОВА ПОШТА». Дана компанія охоплює всю територію нашої країни, від великих міст до найменших сіл. Кількість відділень вже перевищило понад 3000 тис. Замовляючи товар в нашому магазині, ви без особливих труднощів зможете отримати, вашу посилку в будь-якій точці нашої країни. При оформленні замовлення, у Вас буде можливість подивитися весь список міст, з детальними адресами всіх відділень компанії «НОВА ПОШТА».

Терміни доставки: в середньому доставка товару займає від 1 до 5 днів, в залежності від дальності населеного пункту. Між великими містами доставка займає не більше 2-х днів. Існує так само «адресна доставка». Ви можете оформити замовлення в нашому магазині, і отримати товар на порозі Вашого будинку (кур’єрська доставка компанії «НОВА ПОШТА»)

Перезвоните мне